FEMININE - MASCULINE - ME - 5Rytmów z Tomaszem Szymocha
FEMININE – MASCULINE – ME

by | Apr 12, 2018 | workshops |

5-dniowy międzynarodowy warsztat : Kobiecość – Męskość – JA “LOVE LIFE INTERNATIONAL Workshops. ”

 Świeradów-Zdrój

 

Każdy z Nas ma w sobie nieodkrytą do tej pory moc!

Moc życia, moc ciała, moc naszej wewnętrznej natury - naszego JA. Aby w pełni jej doświadczyć należy poczuć równowagę, która pozwoli nam korzystać z  życia w jego nieustannym przepływie. Znasz ludzi, którzy są niezwykle kreatywni, odnoszą sukcesy i oddychają pełną piersią każdego dnia? Ci właśnie ludzie odnaleźli w sobie równowagę oraz poznali czym są Kobiece i Męskie jakości.

Dołącz do nas podczas tego wyjątkowego, 5 dniowego warsztatu, gdzie zanurzymy się w nasz wewnętrzny krajobraz aby poznawać i uzdrawiać.Zapraszamy Cię do odkrycia na nowo swojej unikalności. Jesteś idealny, w tym ciele, czy to Kobiety czy Mężczyzny.

 

ZAJĘCIA WARSZTATOWE

Nasz warsztat Love Life to unikalna przestrzeń, gdzie łączymy dynamiczną praktykę tańca 5Rytmów® (2 sesje dziennie), z narzędziami zaczerpniętymi z tradycji Tantry / Szamanizmu / Mindfulness / Pracy z ciałem.
Wszystko po to aby stworzyć jak najlepsze warunki do tej głębokiej i transformującej podróży.
Na warsztatach odbędzie się Ceremonia Kakao, czyli oczyszczenie poprzez radość, zabawę i obecność oraz głęboka sesja w naturze.

Prowadzący, Ela i Tomasz mają bardzo duże doświadczenie w współtworzeniu świętej przestrzeni dla grupowych procesów. Dla obojga priorytetem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, w swoich własnych granicach, doświadczy tego zanurzenia w sobie.

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Organizatorzy zapewniają doświadczonego tłumacza (język polski i język hebrajski), pozwala to na udział w warsztacie uczestnikom z Polski, Niemiec, Izraela i wielu innych krajów.
Dołącz do naszej międzynarodowej wspólnoty, ludzi kochających Życie!

 

KOSZT:

Cena dla pierwszych 10 osób (Early Bird) : 1880 PLN / € 450

Cena regularna: 2050 PLN / € 490

Podana cena zawiera: koszt warsztatu + pyszne wegetariańskie wyżywienie + pobyt w przepięknych apartamentach ==> All Inclusive!

Rejestracja: tomasz5rythms@gmail.com

Aby zarezerwować miejsce, należy zrobić przelew na konto BioRezydencji:

580 z/ € 140

Heller Natur Tomasz Szymocha

Główna 12, 59-850 Świeradów Zdrój

Numer konta PKO: 75 1020 2137 0000 9002 0143 4547

SWIFT/BIC: BPKOPLPW

IBAN 75 1020 2137 0000 9002 0143 4547

 

Tomasz Szymocha

Tomasz Szymocha

Prowadzący

- Tomasz jest akredytowanym nauczyciel 5Rytmów® i założycielem warsztatów LOVE LIFE, aktor, jogin, masażysta Lomi Lomi i Kaszmir.
Jego rzeczywistość jest pełna miłości i ruchu podobnie jak jego praca na parkiecie podczas 5 Rytmów. Inspiruje go szamanizm, głęboki kontakt z naturą, fascynacja teatrem i mądrość, którą nieprzerwanie przekazuje mu jego czworo dzieci.
W 2011 roku Tomasz założył BioRezydencję w Świeradowie - Zdroju: piękny ekologiczny, wiejski kurort, miejsce odnowienia ciała i ducha, gdzie również prowadzi zajęcia..

Ela Merom

Ela Merom

Prowadząca

Ela jest nauczycielką i autorką warsztatu LOVE LIFE, mediatorką w “Art of Love School”. Matką dwójki wspaniałych córek.
Od niespełna dwóch dekad Ela prowadzi warsztaty rozwoju osobistego w Izraelu i zagranicą.
W swojej pracy łączy Serce, Ciało i Świadomość. Jej pierwsze poważne przebudzenie jako dorosłej nastąpiło dzięki buddyjskiej mądrości i od tamtej pory pogłębiła ona doświadczenie szamańskiej ścieżki, mistycznej tradycji żydowskiej, świętej seksualności, psychoterapii skoncentrowanej na ciele i wiele więcej. Jej studia były zarówno akademickie jak i eksperymentalne.
Ma tytuł magistra religii i została wyświęcona na Rabina. Rola intymności i pełnego doświadczania sił życiowych znajdują się w głównym obszarze jej pracy.
Zaprasza Cię do przełomowego zgłębiania esencji szczęścia, miłości, tworzenia zmysłowych, głębokich relacji ze światem i samym sobą. Ekspansja naszych serc i umysłów może być przeżywana i uczynić nasze życie prawdziwą przygodą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

1 + 11 =

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj co czują uczestnicy po naszych warsztatach :

 

Znakomity warsztat. Połączenie głębokiej pracy z przyjemnym czasem. Przeprowadzony z ogromną dbałością o granice każdego z uczestników.
Prowadzący oferują uczestnikom dużo wsparcia, z radością mogę polecić ten warsztat każdemu, zarówno osobom z doświadczeniem w różnych rodzajach pracy z ciałem, jak i zupełnie początkującym

Mirek

Jestem wdzięczna za warsztat łączący 5 rytmów, które tak kocham z elementami tantry (wiele prostych ćwiczeń, pracy z oddechem). Otwierający czas, rozpuścił kolejne warstwy blokad, które utknęły w ciele. Taniec, bliskość ludzi i natury w bezpiecznej przestrzeni, którą wspólnie stworzyliśmy z Elą Merom ToMaszem 5Rytmów, asystentami oraz wszystkimi uczestnikami - to wyjątkowy czas:) Spotkanie na polskiej ziemi ludzi z Izraela, Niemiec i Polski miało dla mnie dodatkowo głębokie znaczenie. Transformacja przeszłości!
Kochanie się z życiem to pierwotny stan naszej duszy i naszego ciała. Z serca polecam taką pracę rozwoju osobistego💚 Każde miejsce, w którym odbył się warsztat jest uświęcone Shalom!

Aga

Wdzięczność to to, co właśnie czuję. Wciąż się uśmiecham i czuję się kompletną osobą. Widzę i doceniam moje ciało, czuję moją duszę, moje serce słyszy mój umysł. Tomasz jesteś zwariowany i zmysłowy. Ela jesteś dziką kobietą, jestem zaszczycona, że miałam szansę Was poznać i wyrazić siebie w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nigdy nie krzyczałam tak głośno (nawet w trakcie porodu mojego syna), nigdy nie śmiałam się tak mocno i nie tańczyłam tak swobodnie. Przyszłam tu, żeby być bardziej ze sobą, ujrzeć całą siebie. Pomogliście mi to osiągnąć. Jestem szczerze szczęśliwa, dziękuję

Ania

Pokochaj się z życiem” to dla mnie nie tylko warsztat. To czas na spotkanie z samym sobą. Rozpoznawanie i uwalnianie swoich blokad, przy jednoczesnym poszanowaniu granic, było niesamowitym doświadczeniem. Drogą, która dążyła do prawdy i dawała poczucie wolności. otworzyła serce. Poczułem moc. Siłę do dalszego życia w otwartości. Bez zbroi ochronnej. Kocham Życie Polecam warsztat z całego serca

Robson